close icon
page-title
Faraon
Faraon

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Faraon
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Wydawca: WFF Lodz

Oglądaj Faraon [1966] Cały film Online Po Polsku

star6.7
71Ocen
date1966
date2h 55m

Skomentuj

 • avatar

  ComedyKing

  |12 godziny temu
  istona bomba, polecam każdemu
 • avatar

  TonnyMonntana

  |6 dni temu
  Chyba wszyscy się zgodzimy żeby trzymać tą stronke i robić keep gate bo nie chcemy żeby nam zamknęli jej jak inne;(
 • avatar

  EdiHejka

  |7 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
 • avatar

  KamilPatrykDawid

  |8 dni temu
  Wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.7
 • avatar

  KaiFilman12

  |9 dni temu
  Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka
 • avatar

  ShowtimeShawty

  |10 dni temu
  Jak dla mnie film całkiem niezły, może nie urywa zadka,ale uczy miłości i szacunku do rodzica,a bądźmy szczerzy młodzi teraz nie wiedzą co to "szacunek"
 • avatar

  Typer Futbolu

  |12 dni temu
  Klimat Faraon nie do podrobienia, mega - chyba od razu wyląduje na liste ulubionych!
 • avatar

  CwanFil12

  |13 dni temu
  Wszędzie tylko zamienianie postaci na bardziej poprawne politycznie no jak ja ku#!@ tego nienawidzę bo nie o taki świat mój dziadek walczył!!!
 • avatar

  Cent50

  |14 dni temu
  Gdyby wszystkie były tak dobre jak jego koleżanka 😎

Spis treści

Faraon 1966 - Cały film Faraon z 1966 roku online

Czołowi miłośnicy polskich klasyków z pewnością pamiętają rok 1966 i wyprodukowany wówczas przez WFF Łódź dramat historyczny "Faraon". Film ten, oparty na powieści Bolesława Prusa, do dziś cieszy się ogromną popularnością i uznaniem widzów. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć tej prawdziwej perełki polskiego kina, to doskonałą okazją może być skorzystanie z oferty serwisu hdflix.pl i obejrzenie "Faraona" online.

Na stronie hdflix.pl znajdziecie cały film Faraon z 1966 roku w doskonałej jakości i z polskimi napisami. Wszystko po to, aby mogli Państwo w pełni docenić to mistrzowskie dzieło historycznego realizmu. Bez wychodzenia z domu, w wygodnym zaciszu własnego salonu, możecie przenieść się do starożytnego Egiptu i śledzić losy młodego, niezwykle zdolnego i ambitnego Ramzesa. To wspaniała propozycja nie tylko dla wielbicieli rodzimego kina, ale także dla wszystkich miłośników historii i wciągających opowieści epickich.

Warto dodać, że Faraon 1966 to film, który zdecydowanie zasługuje na ponowny przegląd. Jego wyjątkowa atmosfera i mistrzowska realizacja stanowią prawdziwą ucztę dla ducha. Mimo upływu lat, produkcja ta nie straciła nic ze swojego uroku i mocy. Dzięki hdflix.pl możecie na nowo przeżyć tę niezwykłą przygodę, odkrywając niezmienne piękno polskiej klasyki filmowej.

 • Zapraszamy na stronę hdflix.pl, aby obejrzeć cały film Faraon pochodzący z 1966 roku.
 • Ta ceniona produkcja jest dostępna w pełnej wersji i z możliwością wyboru napisów.
 • Nie przegapcie okazji, by poznać to arcydzieło polskiego kina historycznego.
 • Na hdflix.pl obejrzysz Faraon online bez żadnych utrudnień.

Faraon

Faraon 1966 Produkcja Polskiego Dramatu Historycznego

Rok 1966 z pewnością zapisał się na kartach historii polskiego kina jako czas narodzin jednego z największych polskich dzieł filmowych. "Faraon" w reżyserii Jerzego Kawalerowicza i na podstawie powieści Bolesława Prusa był bowiem prawdziwym majstersztykiem i ogromnym przedsięwzięciem produkcyjnym. Zrealizowana przez WFF Łódź, ta polska produkcja dramatu historycznego zapewniła sobie miejsce w panteonie polskiej kinematografii.

Budżet tej opowieści osadzonej w starożytnym Egipcie był imponujący, a skala przedsięwzięcia robiła ogromne wrażenie. Wielkie dekoracje, przepiękne kostiumy i masywne scenografie stanowiły tło dla tej wciągającej opowieści o władzy, ambicji i konflikcie pomiędzy pokoleniami. Dzieło Kawalerowicza było kwintesencją polskiego dramatu historycznego o najwyższej, artystycznej jakości.

Podążając śladami młodego Ramzesa, widz mógł przeżywać na nowo wszystkie zawirowania, jakie targały wówczas egipską dynastią faraonów. Doborowa obsada, mistrzowska realizacja i dbałość o najmniejsze detale - wszystko to sprawiło, że "Faraon 1966" stał się filmem wyjątkowym i niezapomnianym. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć tego arcydzieła, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z oferty hdflix.pl i poznania tej wspaniałej produkcji.

 • Na hdflix.pl możecie obejrzeć słynną produkcję polskiego dramatu historycznego "Faraon" z 1966 roku.
 • To prawdziwy majstersztyk polskiej kinematografii, będący kwintesencją dramatu osadzonego w realiach starożytnego Egiptu.
 • Olbrzymia skala produkcji, piękne scenografie i znakomita obsada - wszystko to czyni z "Faraona" dzieło wybitne.
 • Nie przegapcie okazji i przeżyjcie na nowo tę niezwykłą opowieść na hdflix.pl.

Czy Faraon 1966 ma polskie napisy do obejrzenia online?

Wiele osób zastanawia się, czy przy oglądaniu tej klasyki polskiego kina na platformie hdflix.pl będą mogli skorzystać z opcji polskich napisów. Odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca! "Faraon 1966" został przygotowany z myślą o jak najdogodniejszym seansie dla widzów. Dzięki temu, niezależnie od Waszego poziomu znajomości języka, możecie w pełni cieszyć się każdą sceną i dogłębnie przeżywać tę niezwykłą historię.

Jeśli szukacie sposobu na obejrzenie Faraona z napisami po polsku, serwis hdflix.pl spełni Wasze oczekiwania. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję i już nic nie będzie zakłócało Waszej filmowej przygody z tym dziełem. Co więcej, przygotowano tę produkcję w bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku, przez co każdy detal zostanie dla Was wyraźny i będziecie mogli w pełni zatracić się w tym fascynującym, historycznym świecie.

Warto dodać, że udostępnienie "Faraona" online z napisami to świetna okazja, aby na nowo odkryć ten filmowy klasyk. Niezależnie czy znacie go już, czy też dopiero przygotowujecie się na pierwsze spotkanie z tą niezwykłą opowieścią, napisy pomogą Wam cieszyć się każdym szczegółem tej wyjątkowej produkcji. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby wybrać się w tę niezwykłą podróż do starożytnego Egiptu.

Czy Faraon 1966 ma polskie napisy? Tak!

Film "Faraon" z 1966 roku na hdflix.pl został udostępniony z opcją wyboru polskich napisów. Skorzystajcie z tej doskonałej okazji, aby obejrzeć to arcydzieło z napisami po polsku.

Możliwość Oglądania Filmu Faraon 1966 Za Darmo

Jedną z największych zalet serwisu hdflix.pl jest fakt, że możecie na nim obejrzeć naprawdę wiele świetnych filmów, w tym także "Faraona" z 1966 roku - za darmo! To doskonała wiadomość dla wszystkich kinomanów, ceniących sobie klasykę polskiego kina. Dzięki tej opcji nic nie będzie Wam przeszkadzało w podziwianiu tego imponującego dzieła w dowolnym momencie.

Dostęp do filmów na hdflix.pl jest całkowicie bezpłatny, a Wy nie musicie się nawet rejestrować. Oglądanie Faraona 1966 za darmo to sposób na spędzenie wyjątkowego seansu filmowego bez żadnych zobowiązań i dodatkowych opłat. Po prostu wchodźcie na stronę, wybierajcie interesującą Was produkcję i cieszcież się pełną wersją bez zbędnych utrudnień.

Oczywiście, oprócz "Faraona" znajdziecie tam również wiele innych ciekawych tytułów polskiego i światowego kina. To prawdziwa gratka dla kinomanów, którzy chcą mieć swobodny dostęp do filmowej klasyki i nowości bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Już teraz rozgośćcie się wygodnie i przygotujcie się na niezapomniane wrażenia filmowe, które na hdflix.pl możecie przeżywać całkowicie za darmo!

Faraon

Fabuła Klasycznego Historycznego Filmu Faraon 1966

Klasyczny film "Faraon" z 1966 roku to prawdziwa uczta dla miłośników wielkich, historycznych opowieści. Jego fabuła to ekscytująca podróż w krainę starożytnego Egiptu i doskonała okazja, by przenieść się w czasie i poczuć klimat tej niezwykłej epoki.

W centrum wydarzeń znajduje się młody Ramzes, potomek faraona Ramzesa XIII. Chłopiec ten, który od najmłodszych lat wykazywał się ogromnym talentem i inteligencją, staje przed szansą objęcia tronu Egiptu. Jednak na jego drodze pojawia się wiele przeszkód, a przede wszystkim własny ojciec, który nie zamierza tak łatwo zrezygnować z władzy.

Rozgrywająca się na tle monumentalnych budowli i piramid, ta historia opowiada o zmaganiach Ramzesa z przeciwnościami losu, zdradami i ludzkimi słabościami. Odsłania przed nami również tajemnice egipskiej cywilizacji i przepiękną oprawę plastyczną, która jeszcze dziś zachwyca swym rozmachem. Fabuła klasycznego Faraona 1966 z pewnością zachwyci każdego, kto kocha wciągające opowieści historyczne i epickie realizacje.

Obsada i Aktorzy w Polskim Dramacie Historycznym Faraon

Trudno wyobrazić sobie taki historyczny majstersztyk jak "Faraon" bez obsady na najwyższym poziomie. I właśnie tutaj ta produkcja z 1966 roku nie pozostawia niczego do życzenia! W rolę młodego, zdolnego i żądnego władzy Ramzesa wcielił się doskonały Jerzy Zelnik, który w mistrzowski sposób uchwycił tę skomplikowaną osobowość.

U jego boku zobaczyliśmy natomiast takie polskie ikony aktorskie, jak Wiesława Mazurkiewicz jako piękną Sarę oraz wybitnego Leszka Herdegena w roli faraona Ramzesa XIII. Do tego doszli jeszcze fenomenalni Czesław Wołłejko jako Dioner, Beata Tyszkiewicz jako Hebron, czy Marek Walczewski jako Mentezufis. Każdy z nich zostawił wielkie piętno na tej filmowej opowieści.

Obsada i aktorzy w "Faraonie" to prawdziwy kapitał tej produkcji. Doborowi artyści, których role kojarzone są z tym dziełem do dziś, stworzyli na ekranie niezapomniany świat pełen dramatów, intryg i przeżyć godnych najwspanialszych epopei. Jeśli jeszcze nie znacie tych fenomenalnych kreacji aktorskich, serwis hdflix.pl daje Wam doskonałą okazję, aby to nadrobić!

Podsumowanie: Obejrzyj klasykę polskiego kina "Faraon 1966" na hdflix.pl

Drodzy miłośnicy polskiego kina, mam dla Was wspaniałą propozycję! Pamiętacie ten niezapomniany dramat historyczny "Faraon" z 1966 roku? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go obejrzeć lub po prostu chcecie powrócić do tej wyjątkowej opowieści, to koniecznie zajrzyjcie na hdflix.pl. Na tej stronie znajdziecie cały film Faraon online, w doskonałej jakości i z możliwością wyboru Faraona z lektorem pl lub Faraona z napisami po polsku. Co więcej, na hdflix.pl możecie obejrzeć Faraona za darmo! Nie przegapcie tej okazji, by na nowo przeżyć tę epicką historię w zaciszu własnego domu. Zapraszam Was serdecznie do wybrania się w tę niezapomnianą podróż do starożytnego Egiptu!

6 Podobnych Filmów

Gabriel Gwóźdź

Gabriel Gwóźdź

Witaj na moim portalu filmowym, gdzie świat kinematografii staje się moją pasją, a każda recenzja to opowieść o niezwykłych doświadczeniach. Jako właściciel tego miejsca, zabieram Cię w podróż przez emocje, fabułę i kreatywność sztuki filmowej. Tutaj każdy seans to wyjątkowa przygoda, a każdy wiersz opisu staje się zaproszeniem do odkrywania nowych światów. Razem odkrywajmy magiczny świat filmu, gdzie emocje biorą górę, a dyskusje prowadzą do nowych spostrzeżeń. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem wznosimy się na wyżyny kina!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 71

Udostępnij